Berrak Temizlik Konya Koltuk Yıkama

Evde Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

21. yüzyılda ki en büyük değişikliklerden bir tanesi de şüphesiz ev yaşam alanımızda oldu. Eskiden tek bir iki katlı bahçeli evlerde daha çok ikamet ederken artık, yirmi kata kadar varan hatta bazen daha da yüksek apartman, sitelerde ikamet ediyoruz. Buda şüphesiz yaşam şeklimizi çok değiştirdi.

Eskiden müstakil evimizin bahçesinde, balkonunda belki halılarımızı rahatlıkla yıkayabiliyorduk, serebiliyordurk. Şuan ki yaşam alanlarımızda artık bunun imkanı yok. İş hayatımızda ki yoğunluktan ve evimizin müsade etmemesinden artık evlerde halılarımı yıkayamıyoruz.

Aslında bu bir bakıma da daha iyi oldu desek yerindedir. Bunun başlıca sebebi; hem yaşadığımız çağda suyun önemi, hemde hijyen noktasında ki farklar.

Evde Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde halı temizleme; daha çok küçük lekeler için ideal bir yöntemdir. Halınızda oluşan en küçük bir leke için halınızı yıkamaya vermenizi önermiyoruz. Eğer halınızda ki leke küçük bir leke ise şu yöntemleri uygulayarak halınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

  • Öncelikle üzerinde katı cisimler var ise (çay demi, yemek vs) bunlar alınır. Mümkünse halıya geçmesi önlenecek şekilde yüzeysel olarak
  • Daha sonra arap sabunu, kosla halı gibi temizleyiciler var ise bu temizleyicilerle, yoksa evde olan halınıza zarar vermeyecek içerisinde çamaşır suyu bulunmayan temizleyiciler ile halınızı çok bastırmadan oval şekilde temizleyiniz. Çok bastırırsanız lekelerin alta giderek halınızda koku, ve küf oluşmasına sebep olabilirsiniz.
  • Daha sonra da temiz bir bezle kurulama işlemine halınızı tabi tutabilirsiniz. Böylece halınızı temizlemiş olursunuz.
  • Bir yöntem de eğer ortam müsait olursa halının o kısmını altına leğen koyup yıkamaktır. Burada dikkat edilmesi gerek en önemli durum lekeyi genişletmekten kaçınmak ve halının kuruması için bir kaç gün halının yıkanan bölgesinin tam kurumasını sağlamaktır.

Konya Halı Yıkama

Berrak temizlik olarak son model halı yıkama makinelerimizle halılarınızı özenle yıkıyor, kuruluyor en kısa zamanda sizlere teslim ediyoruz. Konya'da halı yıkama fabrikamız ile merkez Selçuklu, Meram ve Karatay'da halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Uygun fiyat, son sistem halı yıkama makinelerimiz, hizyenik ve kaliteli hizmetimiz ile Konya Halı Yıkama denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Galeri sayfamızdan halı yıkama videosu ve halı yıkama fotoğraflarımıza göz atabilir, halılarınızı yıkatmak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt Tarihi :

2/26/2014

Görüntülenme :

1690

Anahtar Kelimeler :

halı yıkama, evde halı temizliği, konya halı yıkama,

Konya Koltuk Temizlik Tanıtım Reklam

Berrak Temizlik olarak Konya'da ve ilçelerinde ev, ofis ve iş yerlerinde temizlik hizmetleri vermekteyiz. Sizde yerinde temizlik hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz 0 (537) 348 6869 hemen arayın.

Meram Perde Yıkama, Meram Araç Detaylı Temizlik, Meram Koltuk Temizlik, Meram Halı Yıkama, Selçuklu Araç İçi Detaylı Temizlik, Selçuklu Koltuk Yıkama, Selçuklu Perde Temizlik, Selçuklu Halı Yıkama, Karatay Kanepe Yıkama, Karatay Perde Yıkama, Karatay Araç Koltuk Yıkama, Konya Kanepe Yıkama, Konya Yatak Yıkama, Konya Araç Koltuk Yıkama, Konya Oturma Grubu Yıkama, Konya Tül Yıkama, Konya Halı Yıkama, Konya Koltuk Yıkama,

Etiketler

Oturma Grubu Yıkama, Koltuk Yıkama, Tül Yıkama, Perde Temizlik, Koltuk Temizlik, Halı Yıkama, Minder Yıkama, Oto Detaylı Temizlik, Köşe Takımı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Sandalye Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk Yıkama, Araç Detaylı Temizlik, Berjer Yıkama,