Berrak Temizlik Konya Koltuk Yıkama

Koltuk, Halı, Perde Yıkama ve Mobil Kapıcılık

konya-hali-perde-koltuk-yatak-doseme-yikama-temizleme

Deterjan ve Makine Teknolojimiz

Temizlik işlemlerinde kullandıgımız deterjanlarımız antıbakteriyel organik ve tamamen zararsızdır. Kullandığımız deterjanlar yoğun leke çıkarma etkisine sahip özel deterjanlardır.
Temizlik işlemlerinde kullandığımız makineler teknolojinin son sistemine sahip, yüksek devirli fırça makinesi ve 3 motorlu vakum makinesi ile otomatik püskürtme makinesi carcher s3 buhar makinesidir.

Berrak temizlik, Konya koltuk halı perde yıkama ve temizlik hizmetleri olarak en kaliteli hizmeti vermek için kaliteli temizlik ürünü ve modern makinalar kullanmaktayız.


Yerinde Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Temizlik olarak Konya'da yerinde; oto koltuğu, koltuk, kanepe, oturma grubu, sandalye, ofis koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
Yaptığımız işler ile ilgili görsellere bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konya koltuk yıkama hizmetimizi merkezde Selçuklu, Meram ve Karatay ile merkeze yakın ilçelerde vermekteyiz.


Halı Yıkama

Berrak Temizlik olarak halı, kilim, battaniye, yolluklarınızı alıp son teknoloji makinelerimizle profesyonel olarak yıkayıp, kurutup en kısa zamanda teslim ediyor ve ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

Konya halı yıkama deyince akla gelen ilk firmalardan birisi olmak için özenli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Halılarınızı evinizden alıp, özenli bir şekilde özel deterjan ve modern halı yıkama makinelerimizle yıkayıp, daha sonra gölge ortamda hızlı bir şekilde kurutup en hızlı şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Halı yıkama konusunda o kadar iddialıyız ki; deneyince memnun olacağınızın garantisini veriyoruz ve halı yıkama Berrak Temizliğin işidir diyoruz.

Konya halı yıkama firması berrak temizlik olarak Konya merkezde ve

merkez ilçelerinde ve merkeze yakın belde ve ilçelerde halı yıkama temizleme hizmeti veriyoruz. Halılarınızı hemen yıkatmak için bizi arayınız. 0 (537) 348 6869

Yaptığımız halı yıkama işlemleri ile ilgili görsellere ve videolara bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti

Berrak Temizlik Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti, apartman yönetimi ve güvenliği için profesyonel bir çözümdür. Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti, apartmanınızın temizlik, bakım, güvenlik ve diğer işlerini uzman bir ekip ile yapar. Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti, apartmanınıza belirli saatlerde veya talep üzerine gelir. Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti, apartmanınızın durumunu sürekli raporlar ve size öneriler sunar. Konya Mobil Kapıcılık, apartmanınızın sakinleriyle iletişim kurar ve sorunları çözer. Konya Mobil Kapıcılık Hizmeti ile apartmanınızı daha temiz, bakımlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde yönetin!

Yerinde Halı Yıkama

Konya Koltuk Temizlik olarak yerinde; Halı, kilim, yatak, döşeme temizlik hizmeti vermekteyiz.
Halı, perde, yatak veya döşemelerinizin bir kısmı lekelendi ve tamamını temizletmek istemiyorsanız, hemen arayın gelelim ve sadece lekeli kısımları temizleyerek kirlerinden arındıralım. Yerinde halı temizleme, yatak temizleme, döşeme temizleme işlemlerimiz ile ilgili görsellere incelemek için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Ev-Ofis Temizliği

Konya Koltuk Temizlik olarak; komple ev-ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile iş saatlerinize uygun olarak istediğiniz saatlerde komple temizlik hizmeti vermekteyiz.
Yaptığımız işler ile ilgili görsellere bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


İnşaat Sonrası Temizliği

Konya Koltuk Temizlik olarak ; inşaat sonrası kaba ve ince temizlik hizmetini komple yapıyor, evinizi-iş yerinizi size pırıl pırıl teslim ediyoruz.
Yaptığımız işler ile ilgili görsellere bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Komple Araç Temizliği

Konya Koltuk Temizlik olarak ; iş yerimizde aracınızı komple temizliyoruz. Aracınızı dip köşe temizliyor, oto kuaför hizmeti veriyoruz.
Yaptığımız işler ile ilgili görsellere bakmak için Galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Berrak Temizlik olarak Konya'da ve ilçelerinde ev, ofis ve iş yerlerinde temizlik hizmetleri vermekteyiz. Sizde yerinde temizlik hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz 0 (537) 348 6869 hemen arayın.

Meram Perde Yıkama, Meram Araç Detaylı Temizlik, Meram Koltuk Temizlik, Meram Halı Yıkama, Selçuklu Araç İçi Detaylı Temizlik, Selçuklu Koltuk Yıkama, Selçuklu Perde Temizlik, Selçuklu Halı Yıkama, Karatay Kanepe Yıkama, Karatay Perde Yıkama, Karatay Araç Koltuk Yıkama, Konya Kanepe Yıkama, Konya Yatak Yıkama, Konya Araç Koltuk Yıkama, Konya Oturma Grubu Yıkama, Konya Tül Yıkama, Konya Halı Yıkama, Konya Koltuk Yıkama,

Etiketler

Oturma Grubu Yıkama, Koltuk Yıkama, Tül Yıkama, Perde Temizlik, Koltuk Temizlik, Halı Yıkama, Minder Yıkama, Oto Detaylı Temizlik, Köşe Takımı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Sandalye Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk Yıkama, Araç Detaylı Temizlik, Berjer Yıkama,